Tekst nr: 96

1Tomati-MozzarellasalatTumadi-Mozzarellajuustosalat
2Itaaliapärane salat Mozzarella juustustust ja tomatist oliivõli- basiilikukastmegaItaalia moodu perrä tett salat Mozzarella juusto ja tumadiga, mink pääle om valõt maiguhainahämmätüst oliiviõliga.
3
4Šampinjoni- tomatisalatSeene-tumadi salat
5Roheline salat tomati, sampinjoni ja valgehallitusjuustuga palsamveiniäädika- pähkliõlikastmega. Suurepärane maitseelamus.Rohilinõ salat tumadi, siini ja valgõ hallitusjuustoga, mink pääle om valõt palsamveiniätigä ja pähkmeõli hämmätüst. Armõdulõ hää maiguga salat.
6
7Nizza salatNizza salat
8Mõnus tuunikala- köögiviljasalat vinegretikastmegaHää salat tuunikala ja aiaviljuga, mink pääle om valõt vinegretihämmätüst.
9
10Vürtsikas kanasuppKrehvtine kanasupp
11Tõeliselt tuline, laimiga maitsestatud, selge leemega kanasuppSelge leemega ja kõrraligult krehvtine kanasupp, minkalõ om laimiga maiku mano annõt.
12
13Kalasupp apelsinigaKalasupp apõlsiiniga
14Valgest ja punasest kalast supp, maitsestatud paprika, tomati ja apelsiniga.Valgõst ja vereväst kalast tett supp, minkalõ om maiku mano ant paprigu, tumadi ja apõlsiiniga.
15
16JuustusuppJuustosupp
17Kreemjas juustusupp röstitud kõrvitsaseemnetegaPehmeq juustosupp küdsetüide kürvitsäsiimnidega.
18
19Pirnid karamellisPirniq karamelli seen
20Küpsetatud pirnid kaneelise karamellkastme ja jäätisegaKüdsedüq pirniq ijätüse ja kaneeli-karamellihämmätüsega.
21
22KohupiimasarvekeVaarapiimäsarvõkõnõ
23Kodujuustuga täidetud lehttaignast sarveke, jõhvika külmželee ja šokolaadigaLehttainast tett sarvõkõnõ, täüdüsses kohopiim, kurõmar'akallõrdus ja sokolaat.